Naše unikátní kávová směs Leonora je dokonalým spojením 100% arabiky z Kolumbie a Brazílie v jednom hrnku. Směs je charakteristická plným tělem, příjemným aroma a dokonalou chutí podtrženou lehkou kyselostí a přirozenou sladkostí se známkami jemných ořechů a citrusových plodů.

Tajemství perfektní kávy ve třech krocích

Ctíme "Pravidlo 15"

Náš závazek


"Výběru zelené kávy i postupu pražení věnujeme mimořádnou péči, tak, aby se do Vašeho šálku dostala skutečně jen ta nejkvalitnější káva s plným tělem, příjemným aroma a dokonalou chutí podtrženou lehounkou kyselostí a přirozenou sladkostí se známkami jemných ořechů a citrusových plodů.”
Tomáš a Mirek, majitelé

Naše káva


Kolumbie - jakožto největší vývozce prané surové kávy, produkuje kávu charakteristickou výraznou, plnou chutí, která je ale také popisována jako sametová a aromatická. Při zmínce o kolumbijské kávě se mnohým milovníkům kávy vybaví obrázek Juana Valdeze a jeho muly, kteří pro Vás dohlíží na kvalitu této kávy.

Brazilie - královna kávového trhu je, podobně jako Kolumbie, jednou z nejdůležitějších pěstitelských zemí světa s přibližně 4 miliony kusy kávovníků. Pro brazilskou kávu je charakteristická nepatrná kyselost, která se delším skladováním rozvíjí. Brazilská káva nabízí rozmanitost a rafinovanost chutí