Kavárna Friends Coffee House se nachází v centru Prahy v MacNevenově paláci v Palackého ulici č. 7, Praha 1 a to v těsné blízkosti Václavského náměstí.

Za nenápadným vstupem najdete jedinečné a neobvyklé prostředí. Kavárna se dělí na několik částí, kde každá místnost má svou autentickou atmosféru.

  • pod klenutými stropy v barové části u vstupu se káva připravuje na špičkovém kávovaru La Marzocco
  • v prosklené zimní zahradě můžete naslouchat zurčení více než 100 let staré fontány. Zde se také konají pravidelné výstavy fotografií a obrazů
  • v „krbovém“ pokoji naleznete domácí atmosféru s pohodlnými ušáky a křesílky včetně bohaté celou stěnu zabírající knihovny plné knih a samozřejmě i krb
  • V kavárně také najdete plně vybavenou privátní zasedací místnost “easymeeting.cz” pro obchodní schůzky u výborné kávy.

Naše další aktivity

Naše zasedací místnosti Easymeeting.cz

banner_easymeeting_collage
Naše profesionálně vybavené zasedací místnosti Brasilia a Kolumbia se nachází přímo v centru Prahy a jsou ideálním místem pro obchodní jednání, školení a prezentace.

Šití obleku na míru v Praze

Facebook_banner_mujoblek
Krejčovský salon Star Tailors navštěvuje Prahu pravidelně od roku 2010. Star Tailors poskytují krejčovské služby již několik desítek let a mají tisíce spokojených klientů doslova po celém světě. Pokud si chcete nechat ušít svůj oblek na míru, navštivte www.mujoblek.cz pro více informací.